1. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
   
 2. Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Kontrollü gönderi talep eden müşterilerimiz ekstra ücrete tabii tutulur. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır. Siparişleriniz kargoda zarar görmemesi için balonlu naylonlarla sarılmaktadır. Kargoda oluşabilecek bir zarardan dolayı firmamız sorumlu olup , kargoda zarar gören ürünler aynı gün kargoya verilmektedir.

   

  Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Siparişiniz hakkında sistemde kayıtlı mail adresinize kargo bilgisi gönderilecektir.

  Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz 3 (üç) gün sonrasında tekrar tarafımıza geri iade edilecektir. İade durumunda siparişiniz hakkında tarafımızca aranıp bilgilendirileceksiniz.

  2.Sevkiyat
  Siparişleriniz en geç stok durumuna bağlı olarak 3 gün içerisinde kargoya verilmektedir.

  3.Gizlilik
  Sistemde kayıtlı olan bilgileriniz hiç bir kurum veya kuruluş ile paylaşılmamaktadır.

  4.Teslimat ve Ücretlendirme
  Siparişlerinizin teslimatı Yurtiçi Kargo tarafından gerçekleştirilmektedir. Sitemizde bulunan tüm ürünler 500₺ üstü olması durumunda   herhangi bir kargo ücreti veya kapıda ödeme ücreti alınmamaktadır, Ürün bedeli dışındaki tüm hizmetler ÜCRETSİZDİR!

  Bu uygulamalar sadece Türkiye için geçerlidir.

  4.Siparişten Vazgeçme Bedeli
  Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Bu sebebten dolayı kargolarını teslim almayan müşterilerimiz gidiş geliş kargo ücreti olarak 116 TL ödemek ile mükelleftir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR