Bitkisel Nefes Tazeleyici Ağız Sprey

Bitkisel Nefes Tazeleyici Ağız Sprey

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺300,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺250,00(KDV Dahil)

 

Hirudo - Bitkisel Ekstraktlar İçeren Nefes Tazeleyici Ağız Spreyi

İçeriğindeki Hyaluronidaz Enzimi  ve bitkisel yağlar ile ağız içi bakımı sağlamaya . Nefesi tazeleyerek ferahlık hissi verir.

 

İçindekiler: Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Mentha Aquatica Leaf Extract, Eucalyptus Olida Leaf Extract, Lavandula Stoechas Extract, Nigella Sativa Seed Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia Extract, Hyaluronidase.

Kullanım Şekli: Kullanmadan Önce Çalkalayınız. İhtiyaç duyulduğunda, günde 2-3 kez, en az 2 sprey olacak şekilde kullanılabilir.

 

Uyarılar: Haricen Kullanılır. İlaç değildir. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. le teması halinde bol su ile yıkayınız. 

 

 

15 yıldır tıbbi sülükle süregelen maceramızda çok yol kat ettik. 2007 yılında prototip akvaryum üretimleri ile başladık. 2015 yılında Türkiye'nin ilk ve tek tıbbi sülük üretim tesisini kurup, kamu hastaneleri, üniversiteler ve konusu ile alakalı kliniklere sülük arzı sağladık ve devam ediyoruz. 2019 yılında T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM), Fırat üniversitesi ve Elazığ su ürünleri araştırma enstitüsü ile ortak yürüttüğümüz projede tıbbi sülükten anti-aging salgı ve salya üretip bu edinimleri kozmetik sektöründe ürettiğimiz bakım ürünlerinde anti-aging etki olarak kullanıyoruz. Ayrıca akredite bir laboratuvar ve tesisimizle AR-GE çalışmalarına hız kesmeden devam etmekteyiz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR